Turniej TY we wrześniu lub październiku?

Moderatorzy: Kubbek, Rafał Szwelicki

Re: Turniej TY we wrześniu lub październiku?

Postprzez Brzoza » Nie Wrz 03, 2017 6:11 pm

Stary Kur napisał(a):Według zapowiedzi BF TY ma dostać uaktualniony podręcznik w listopadzie, proponuję więc wstrzymać się i zebrać naprawdę silną ekipę na turniej we Wrocławiu. Jeżeli Brzoza zapewni pełen samochód graczy z Wrocławia możemy grać w Warszawie.

Odzew na tą chwile był co najmniej mizerny, chciało się komentować tylko: Shonsu, Kubbek, Yegr, Arek_HE, twhistoria, Brzoza, seeZar, Reksio.
To łącznie ze mną zaledwie 9 osób, wstawać budzić się, wakacje się skończyły, życie nam ucieka grać trzeba. Szczególnie że Brzoza się odgrażał, że Wrocław zrobi zamiast Mastera TY.

Od nas sporo osób nie korzysta z forum wargamera - spokojnie można liczyć na 6 osób jeśli nie więcej.
"Your weapons makes ours look like a slingshots, especially our slingshots..."
Awatar użytkownika
Brzoza
Chorąży
Chorąży

Miejscowość: Wrocław

Postprzez Kubbek » Nie Wrz 03, 2017 6:21 pm

Stary Kur napisał(a):Według zapowiedzi BF TY ma dostać uaktualniony podręcznik w listopadzie, proponuję więc wstrzymać się i zebrać naprawdę silną ekipę na turniej we Wrocławiu. Jeżeli Brzoza zapewni pełen samochód graczy z Wrocławia możemy grać w Warszawie.

Odzew na tą chwile był co najmniej mizerny, chciało się komentować tylko: Shonsu, Kubbek, Yegr, Arek_HE, twhistoria, Brzoza, seeZar, Reksio.
To łącznie ze mną zaledwie 9 osób, wstawać budzić się, wakacje się skończyły, życie nam ucieka grać trzeba. Szczególnie że Brzoza się odgrażał, że Wrocław zrobi zamiast Mastera TY.

Łukasz to aż 9 osób chętnych. Jakby organizując turnieje czekało się na frekwencję na pierwszym turnieju rzędu 15-20 osób to żaden system nigdy nie zacząłby grać turniejowo.
Ostatnio na FoW Late było 6 osób i graliśmy - fajnie by było gdyby było więcej osób, ale od czegoś trzeba zacząć.
"Spróbuję zabezpieczyć obiekt bez naruszania konwencji genewskiej..."
Awatar użytkownika
Kubbek
Wargamer w stanie spoczynku
Wargamer w stanie spoczynku

Miejscowość: Warszawa

Postprzez seeZar » Nie Wrz 03, 2017 6:56 pm

Może być i listopad, tylko wtedy tez słabo, bo wszyscy będziemy się przestawiać na nowe. Może jeszcze przed nowymi zasadami by się udało? Potem cisnąć już na nowych. Co do graczy mam nadzieję że uda mi się rozwijać dalej krakowskie środowisko TY i namówić już obecnych graczy na turniejowe zmagania. I btw, jeśli 9 osób, to może będę w stanie coś ogarnąć u nas, jakieś tereny się doprawi i można myśleć o jakimś październikowym turnieju.
seeZar
Szeregowy
Szeregowy

Miejscowość: Kraków

Postprzez Shonsu » Nie Wrz 03, 2017 7:10 pm

Łukasz narzekasz że mało osób a sam się lenisz i na turnieje fow w Warszawie nie przychodzisz. ;) 9 osób to obecnie dużo nawet w fow a co dopiero niszowym TY, gdzie nawet towarzysko ciężko znaleźć chętnych.

Ja bym po prostu pyknął nie rozmyślając nad tym lokalem kilka miesięcy i nie czekając na nieznane nowe zasady - bo obecnie właśnie robimy to co mówisz - nie gramy w ogóle a życie ucieka.. Jak wyjdą to wyjdą zagramy znowu.

I Brzoza mówi że mogliby przyjechać więc byłoby więcej osób.
Shonsu
Major
Major

Postprzez seeZar » Nie Wrz 03, 2017 7:27 pm

Ekipa tych 9 osób jest naprawdę spoko perspektywą. W Krakowie na razie aktywnie gra 5 osób. Moze uda mi się ich zmobilizować. I już się robi dobra paka. Z drugiej strony bardzo podoba mi się też ta koncepcja lekkiego, bardziej nawet spontanicznego grania, do którego nie potrzeba tak dużo osób.
seeZar
Szeregowy
Szeregowy

Postprzez reksio » Nie Wrz 03, 2017 7:42 pm

Ja tak jak pisałem - jak będzie nowy podręcznik i nowe figsy do USA, to pomaluję i zacznę grać.
Image
reksio
Kapitan
Kapitan

Postprzez Brzoza » Pon Wrz 04, 2017 6:41 am

To ja powtórzę dla osób dyskutujących o tym co i jak i może i kiedy. Co ma na celu wytykanie komuś czy chodzi czy nie chodzi...

Wypowiedzcie się jaki dzień wam pasuje z 2 PIERWSZYCH WEEKENDÓW LISTOPADA a zorganizuję wtedy turniej na niemodyfikowane TY, 80pkt. Frekwencja z Wrocławia 6 - 8 osób. BF zapowiedział zmiany na listopad co nie znaczy, że je wtedy wyda.

Na nowe zasady też będzie turniej, Wrocław turnieje organizuje co miesiąc (FoW/TY).
Awatar użytkownika
Brzoza
Chorąży
Chorąży

Postprzez Shonsu » Pon Wrz 04, 2017 8:56 am

Co do mnie to w Warszawie mogę, ale z wyjazdów dalej niż do Łodzi raczej odpadam - ogólnie w ostatnich dwóch latach na większe zaangażowanie w gry brak mi czasu, a i często siły. :(
Shonsu
Major
Major

Postprzez seeZar » Pon Wrz 04, 2017 11:09 am

Mnie nie zależy 1 czy drugi weekend listopada, także czekać na zdanie innych.
seeZar
Szeregowy
Szeregowy

Postprzez BaKCyL » Pon Wrz 04, 2017 10:00 pm

Hej Łukasz, jak w Wawie / 1 dniowy to ja będę.
--
„Dlaczego moja armia nazywa się pancerną? – bo ma sześć czołgów” Sepp Dietrich o stanie swojej 6 armii pancernej (SS) po walkach na Węgrzech (kwiecień 1945)
Awatar użytkownika
BaKCyL
Plutonowy
Plutonowy

Miejscowość: Legionowo

Postprzez seeZar » Czw Wrz 21, 2017 10:33 pm

I jak sprawa dalej stoi?
seeZar
Szeregowy
Szeregowy

Postprzez Brzoza » Pią Wrz 22, 2017 12:00 pm

Przypominam, że sporo osób z Wrocławia nie korzysta z tego forum - jeśli będzie decyzja o robieniu turnieju u nas to na pewno 6 osób będzie z Wrocławia.
Awatar użytkownika
Brzoza
Chorąży
Chorąży

Postprzez twhistoria » Pią Wrz 22, 2017 12:51 pm

A czy to taki wielki problem żeby się tu zarejestrować i w ustawieniach dać powiadamianie sms o interesujących tematach?
Awatar użytkownika
twhistoria
Major
Major

Miejscowość: Warszawa-Bemowo

Postprzez Brzoza » Pią Wrz 22, 2017 1:29 pm

twhistoria napisał(a):A czy to taki wielki problem żeby się tu zarejestrować i w ustawieniach dać powiadamianie sms o interesujących tematach?

A czemu mnie o to pytasz? Nie chcą to się nie rejestrują, ja muszę wiedzieć do końca miesiąca czy są chętni na turniej żebym mógł zarezerwować termin.
Awatar użytkownika
Brzoza
Chorąży
Chorąży

Postprzez seeZar » Pią Wrz 22, 2017 1:58 pm

Wrocław spoko, z Krakowa do przeżycia. Jestem chętny, masz mój miecz.
seeZar
Szeregowy
Szeregowy

PoprzedniaNastępna

Wróć do Flames of War - Team Yankee

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości