Regulamin wyboru drużyny ETC FOW

Moderatorzy: Kubbek, Krawat

Regulamin wyboru drużyny ETC FOW

Postprzez Krawat » Śro Wrz 02, 2015 7:22 pm

Regulamin wyboru drużyny ETC FOW

a) Wybór Selekcjonera kadry ETC.

Wybór Selekcjonera polskiej kadry ETC FoW odbywa się w dwóch etapach:
1. Zbieranie kandydatur.

Zbieranie kandydatur organizuje Koordynator Ligi, najpóźniej do połowy września bieżącego roku, w oddzielnym, jawnym wątku na polskim forum Flames of War (obecnie na forum Wargamera). Swoje kandydatury, w dowolnej formie pisemnej, zgłosić może każdy gracz polskiej ligi FoW, który czuje się na siłach zostać Selekcjonerem polskiej kadry ETC FoW. Zbieranie kandydatur trwa 2 tygodnie.

2. Wybór Selekcjonera polskiej kadry ETC FoW poprzez głosowanie na forum sędziowskim.

Po zebraniu kandydatur, przedstawiciele polskich ośrodków Flames of War, głosują na forum sędziowskim na swoich kandydatów. Głosowanie prowadzi Koordynator Ligi. Głosowanie trwa tydzień. Wyniki ogłaszane są na forum ogólnym. Ujawniane jest który ośrodek oddał jaki głos.

Selekcjoner polskiej kadry ETC FoW nie musi być osobą grającą w polskiej kadrze ETC FoW.

b) Wybór polskiej kadry ETC.

Wybór polskiej polskiej kadry ETC FoW następuje w dwóch etapach:

1. Zbieranie kandydatur.

Zbieranie kandydatur organizuje Selekcjoner polskiej kadry ETC FoW, najpóźniej do końca września bieżącego roku, w oddzielnym, jawnym wątku na polskim forum Flames of War (obecnie na forum Wargamera). Swoje kandydatury, w dowolnej formie pisemnej, zgłosić może każdy gracz, który czuje się na siłach zostać członkiem polskiej kadry ETC FoW. Przy zgłaszaniu swojej kandydatury, należy pamiętać o wymaganiach, które się z nią wiążą:

Wymagania (warunki konieczne):
- dobra znajomość angielskiego (pozwalająca na swobodne prowadzenie rozgrywki w tym języku)
- akceptacja kosztów związanych z uczestnictwem i powiązaną logistyką
- akceptacja terminu wyjazdu, narzuconego przez organizatorów ETC
- dopasowanie rozpiski do planowania drużyny
- potwierdzone wyniki w lidze FoW w Polsce (pierwsza 20stka) i/lub przynajmniej 3-krotne top 5 w turniejach klasy challenger/master w poprzednim sezonie
- udział w 3-4 treningach przed ETC organizowanych przez drużynę
- podanie 1 rozpiski każdego typu (piechota/zmech/pancerka), którą kandydat może grać na ETC

Wymagania (dodatkowe atuty):
- doświadczenie w turniejach zagranicznych

Zgłoszenie kandydatury wiąże się z akceptacją i potwierdzeniem spełnienia wymagań dotyczących kadrowicza (warunków koniecznych).Zbieranie kandydatur trwa 3 tygodnie.

2. Dobór drużyny przez Selekcjonera polskiej kadry ETC FoW

Wyboru polskiej polskiej kadry ETC FoW dokonuje Selekcjoner kadry na podstawie przesłanych kandydatur, uwzględniając następujące ograniczenia:

Nowa krew: każdego roku, Selekcjoner polskiej kadry ETC FoW wybiera do niej przynajmniej 2 graczy, którzy nie brali udziału w ostatnim ETC, jako członkowie polskiej kadry. Nowi gracze muszą spełniać warunki konieczne, określone w punkcie 1. Jeśli nie ma kandydatur, które spełniają te wymagania, dopuszczalne jest wystawienie tej samej kadry, co w roku poprzednim. Kadrowicze reprezentujący "Nową krew" umieszczani są, jeśli to tylko możliwe w pierwszym składzie (nie idą do "Rezerwy").

Selekcjonerski As: przywilejem Selekcjonera jest nominowanie jednego członka kadry, który nie musi spełniać wymagań obowiązujących kandydatów.

Rezerwy: Selekcjoner polskiej kadry ETC FoW wybiera też 2 kandydatów, którzy stanowią rezerwę kadry w przypadku, kiedy ktoś z pierwszego składu nie może jechać.

Selekcjoner polskiej kadry ETC FoW przy rozpatrywaniu kandydatur, przydziela graczom rozpiski, którymi będą grali podczas ETC (dopuszczalna jest zmiana wyboru, ale dla członka drużyny, wiążąca jest decyzja selekcjonera).

Kadra zostaje wybrana do końca marca. Po uzyskaniu nominacji każdy z graczy kadry jest zobowiązany do udziału w organizowanych treningach.

Po wybraniu polskiej kadry ETC FoW, Selekcjoner ogłasza jej skład na jawnym forum do końca marca. Następnie, kadra wybiera spośród jej członków Kapitana. Sposób wyboru kadry i Selekcjonera kadry obowiązuje już na ETC 2016.
Pewnego dnia zrozumiesz, że w życiu jest tylko jeden uniwersalny język: siła :D.
Awatar użytkownika
Krawat
Kapitan
Kapitan
 
Posty: 2252
Rejestracja: Pią Lip 27, 2007 9:34 am
Miejscowość: KAPITAN KOTWICA

Wróć do Turnieje, spotkania, raporty z bitew

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron