Warszawa, MASTER - 04-05.07

Moderatorzy: Kubbek, Krawat

Postprzez zamli » Nie Lip 05, 2009 10:22 pm

czołem,

już na miejscu; dzięki za bardzo fajny turniej - doskonale się bawiłem przez weekend i wcale tego nie popsuła długa jazda pociągiem - wręcz przeciwnie - wyjazd był baaaaardzo udany :)

czas na podziękowania :)
- Kubkowi za bardzo fajny turniej,
- Thaggowi za doskonałą opiekę, nocleg, piwo, pizzę no i prysznic!!!
- kolegom z Wrocka z świetne pogaduchy i baaaardzo kształcące bitwy :)
- Akiemu za inspirację co do pionierów,
- Fuńkowi i Krawatowi jak zwykle za atmosferę
- kolegom z wa-wy za udział i fajne bitwy :)
- i oczywiście Arkowi za doskonałego towarzysza tej wariackiej podróży i ciekawe pomysły....

a teraz już mogę z tym Oskarem iść do szatni :D
zamli
Kapitan
Kapitan

Miejscowość: Załom

Postprzez Krawat » Pon Lip 06, 2009 7:48 am

Witam,

Też chciałem podziękować za udany turniej i pogratulować zwycięzcy, wszystkim graczom za rozrywkę oraz Kubkowi za organizację. Grało się dobrze stoły były ciekawe (miały dużo lasów :)).
Jak się zbiorę w sobie i dogadam z żoną :) to wstępnie mogę zaprosić na turniej w sierpniu w temacie magazynowym :)
Pewnego dnia zrozumiesz, że w życiu jest tylko jeden uniwersalny język: siła :D.
Awatar użytkownika
Krawat
Kapitan
Kapitan

Miejscowość: KAPITAN KOTWICA

Postprzez Arek_HE » Pon Lip 06, 2009 6:38 pm

Równiż chcialem podziekować za świetny turniej, nie popsuły tego moje rzuty (ale bylo blisko :P), dowiadzialem sie wielu ciekawych rzeczy w kwestii zasad (jak zwykle :D). Chcialem podziekować wszystkim za świetną atmosfere.

W szczególnosci Thagowi za nocleg i wdeptanie mnie w Couldron (Zemszcze sie) :D. Oraz kolegom z Wrocka za mile rozmowy przy piwie.

I zamliemu, za to ze mial sile jescze sluchac moich pomyslow w drodze powrotnej ;).

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Arek_HE
Starszy chorąży sztabowy
Starszy chorąży sztabowy

Miejscowość: Gorzów Wielkopolski

Postprzez Aki » Pon Lip 06, 2009 8:59 pm

mg]
Awatar użytkownika
Aki
Powergamer
Powergamer

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Rademon » Wto Lip 07, 2009 10:59 am

Dobrze, że turniej się odbył.

Widać, że system jeszcze w Polsce raczkuje. Jak na finał Ligi to zabrakło mi trochę jakości.

Okiem modelarza: słabe makiety i tylko jedna w pełni i ładnie pomalowana armia (Niemcy na podręczniku)

Okiem zdjęciowca: może warto nieco "ocieplić" zdjęcia, korygując balans bieli? Trochę wyglądają jakby na sali był przymrozek. ;)
Polski Blog Wargamingowy
http://rademon.blogspot.com/

Image
Image
Awatar użytkownika
Rademon
(Re)Animator
(Re)Animator

Miejscowość: Warszawa, Odwód Radzymin, Sekcja: KGS Sadyba

Postprzez zamli » Wto Lip 07, 2009 11:03 am

Uściślenie;

To był pierwszy turniej nowego sezonu Ligi i jako taki do nowego sezonu zostaje zaliczany jako Master. (tak więc nie może tu byc mowy o jakimkolwiek finale Ligii).

Co do szczegółów odsyłam do Kubbka na miejscu.

Co do frekwencji nie będę się wypowiadał - to jest sprawa wewnętrzna ośrodka warszawskiego.

Co do malowania - była jeszcze pomalowana armia na podstawce korkowej ;) równiez niemiecka - polecam powtórne przyjrzenie się zdjęciom :D

a o sympatycznym turnieju i świetnej zabawie już się wypowiedziałem ;)
Ostatnio edytowany przez zamli, Wto Lip 07, 2009 11:50 am, edytowano w sumie 1 raz
zamli
Kapitan
Kapitan

Postprzez Terry » Wto Lip 07, 2009 11:47 am

Rademon, nie pitol tylko kupuj figsy i gramy!:)

A tak swoją drogą to kto w koncu wygral ten turniej? Kubbek....gdzie ten raport??

Pozdrawiam
Terry
Chorąży sztabowy
Chorąży sztabowy

Postprzez Aki » Wto Lip 07, 2009 12:30 pm

Na turnieju były ogłoszone wyniki za ligę dlatego finał ligi :wink:

Raport będzie jak Kubbek wróci i go zrobi czyli za jakiś czas.

Co do frekwencji to cóż. Sporo osób z Warszawy nawaliło. Rademon i tak frekwencja na turniejach i ich ilośc jest większa niż w MP w czasie jego 'rozkwitu' :P
mg]
Awatar użytkownika
Aki
Powergamer
Powergamer

Postprzez Pietia » Wto Lip 07, 2009 12:33 pm

Terry napisał(a):A tak swoją drogą to kto w koncu wygral ten turniej?

Powergamer z Goliathem (wunderwaffe II wojny) w avatarku...

Rademon napisał(a):Okiem modelarza: słabe makiety i tylko jedna w pełni i ładnie pomalowana armia (Niemcy na podręczniku)

Masz dobry wzrok, jeśli jesteś w stanie stwierdzić dobre pomalowanie armii po tej kiepskiej fotce ;) Ja widzę tylko, że jest pomalowana i opodstawkowana - a czy dobrze to wielka zagadka...
ImageImage
Everyone knows that in the armed forces a higher rank means better sidearms and melee weaponry. A brigadier general can endure wounds that would slay lesser men many times over, and still deal out death at close quarters.
Awatar użytkownika
Pietia
king of gnomes
king of gnomes

Miejscowość: 33rd Special Forces Airborne Commando Armored Division (Mass Destruction Weapons Co.)

Postprzez Krawat » Wto Lip 07, 2009 12:44 pm

Wypraszam sobie ale moi finowie byli cali pomalowani. A co do ilości graczy to w innych miastach poza warszawą gra więcej osób (w turniejach).
Pewnego dnia zrozumiesz, że w życiu jest tylko jeden uniwersalny język: siła :D.
Awatar użytkownika
Krawat
Kapitan
Kapitan

Postprzez Terry » Wto Lip 07, 2009 12:54 pm

Hmm no sam nawalilem....

Aki wygral? Ciekawe, akurat jak wpadłem zobaczyć jak się turniej układa to dostał lanie od angielskich czołgów. Widać chlopak ma charakter....albo te goliathy:)
Terry
Chorąży sztabowy
Chorąży sztabowy

Postprzez Krawat » Wto Lip 07, 2009 1:02 pm

Fuksa miał, ja go miałem na widelcu ale rzucił 15 save'ow na 3+ pod rząd.
Awatar użytkownika
Krawat
Kapitan
Kapitan

Postprzez Pietia » Wto Lip 07, 2009 1:15 pm

Krawat napisał(a):Fuksa miał, ja go miałem na widelcu ale rzucił 15 save'ow na 3+ pod rząd.

Wiesz, ja grając z Akim save'y staram się rzucać jego kostkami :D
ImageImage
Everyone knows that in the armed forces a higher rank means better sidearms and melee weaponry. A brigadier general can endure wounds that would slay lesser men many times over, and still deal out death at close quarters.
Awatar użytkownika
Pietia
king of gnomes
king of gnomes

Miejscowość: 33rd Special Forces Airborne Commando Armored Division (Mass Destruction Weapons Co.)

Postprzez zamli » Wto Lip 07, 2009 1:16 pm

Co do finów potwierdzam. Może na fotkach nie sa oni w jednym miejscu, ale zrobili na mnie duże wrażenie - pod wzgledem kompletnego wyglądu armii (malowanie itp). Szczerze powiedziawszy nie wiem kiedy Krawat znajduje czas na klejenie i malowanie swoich kolejnych armii :D

@Aki
Kurcze, to chyba już bieglismy na pociąg bo nie słyszałem tego ogłoszenia a powiem szczerze iż też bym je chętnie zobaczył. Możesz na polterze zaktualizować aktualną tabelę końcową.
Ostatnio edytowany przez zamli, Wto Lip 07, 2009 1:21 pm, edytowano w sumie 1 raz
zamli
Kapitan
Kapitan

Postprzez Krawat » Wto Lip 07, 2009 1:20 pm

Finowie schodzą aktualnie ze sceny i wraca na nią Udarny. Jest dużo niedoreprezentacja ruskich więc trze to zmienić. Mam już połowę pomalowaną więc pójdzie szybciej :).
Awatar użytkownika
Krawat
Kapitan
Kapitan

PoprzedniaNastępna

Wróć do Turnieje, spotkania, raporty z bitew

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości