Turniej - Warszawa, 22 sierpnia

Moderatorzy: Kubbek, Krawat

Postprzez Thagg » Śro Sie 26, 2009 5:52 pm

Ehh za duzo tu niezrozumienia chyba :P

Jak dla mnei jak mowilem wczesniej wystarczy jak scenariusze beda ustalone z gory, ale losowane przed bitwa DLA WSZYSTKICH, albo nawet wiecej scenariuszy, ale najwazniejsze zeby dla wszystkich byly te same!! Wtedy jest ok.

Aki mysle ze gra do ligi po prostu tam sa liczone punkty z turniejow. Zreszta pozyczenie od kumpla figsow na turniej to nie problem bez wzgledu na nagrody.

Stoly losowane jak dla mnie ok. Bo najczesciej jest tak ze miejsca sa przydzielane do terenow a po co?

Teraz co do scenariuszy, one SA NIEROWNE. Wystarczy popatzrec na nie. Jeden sie broni, jeden atakuje. Jeden ma ambush jeden nie itp itd. Dlatego najczesciej daje sie free for all, bo tam rospiski pancerne maja wieksze szanse.

I na koniec. Dlaczego tak zdziwila wszystkich rospiska Akiego??? Ja jak rozmawialem z Kubbkeim wczesniej mowilem ze bire taka bo bopje sie okolo 20 rosyjskich czolgow. Trzea po prostu zakladac najwieksze przegiecia potem idzie z gorki :P
Thagg
Major
Major

Postprzez Tufzog » Śro Sie 26, 2009 6:35 pm

Hej, mnie akurat nie zaskoczyła bo czytałem Wasze posty przed turniejem. A rozpętałem tą wojnę niefortunnie pisząc że ktoś inny dla mnie wygrał.

Szkoda że nie miałem szansy zagrać z Aki'm. W sumie widziałem tylko skrzywione miny tych których Aki pojechał szybciutko i dlatego napisałem że za bardzo wymaxował rozpę. Wiem że Aki jest wytrawnym graczem i bardziej mi chodziło że nie musiał tak robić :)

Mam nadzieje że Aki się nie obraził na mnie :)

Aki jeśli cię uraziłem to przepraszam.
Tufzog
Starszy plutonowy
Starszy plutonowy

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Kubbek » Śro Sie 26, 2009 8:09 pm

I tym optymistycznym akcentem proponowałbym zakończyć dyskusję.

Małe ogłoszenie
Prawdopodobnie termin następnego turnieju ulegnie zmianie i najprawdopodobniejszy jest termin 12go września oraz format 1250 pkt.
Awatar użytkownika
Kubbek
Wargamer w stanie spoczynku
Wargamer w stanie spoczynku

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Thagg » Śro Sie 26, 2009 8:24 pm

ehh swietnie :/ mam wtedy slub i wesele w rodzinie wiec jakby ten termin byl to milej gry :)
Thagg
Major
Major

Poprzednia

Wróć do Turnieje, spotkania, raporty z bitew

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kashper oraz 3 gości