Warzone: Resurrection

Warzone: Resurrection to powrót do świata Mutant Chronicles – odległa przyszłość, zasiedlono Układ Słoneczny, rządy sprawują Megakorporacje, Ziemia została porzucona i zamieniona w radioaktywny poligon, a zło pod postacią Mrocznego Legionu wykorzystuje wzajemne waśnie ludzkości. Nowa odsłona gry jest jeszcze szybsza i intuicyjna. Dzięki użyciu kart występuje dodatkowy element strategii i nieprzewidywalności, a nawet najlepszy plan może zawieść, gdy źle oszacowaliśmy możliwości przeciwnika.

Infinity

Infinity to gra bitewna w konwencji science fiction, gdzie przy użyciu modeli rozgrywamy futurystyczne potyczki.

Infinity pozwala na symulację misji specjalnych, tajnych operacji i działań za liniami wroga w świecie. Gracze kierują małą grupą wyszkolonych żołnierzy wybranych ze względu na umiejętności i ekwipunek niezbędne do wypełnienia zadania. Tutaj liczy się perfekcyjne zgranie w czasie, wykorzystanie terenu oraz odpowiednie użycie zdolności i sprzętu.

Infinity to nowatorski i dynamiczny system, w którym połączono realizm z niesamowitą grywalnością. Mechanika gry to nieprzerwany ciąg akcji i reakcji, gdzie każda decyzja gracza ma znaczenie, zapewniając niezapomniane przeżycia.

Flames of War
Flames Of War daje graczom możliwość stoczenia decydujących bitew II wojny światowej – począwszy od walk kampanii wrześniowej, przez inwazję III Rzeszy na ZSRR, operacje w Dalekiej Azji, Afryce i Włoszech, lądowanie w Normandii, kończąc na zdobyciu Berlina.
Uczestnicy rozgrywki przy pomocy wiernie odwzorowanych w skali 15mm miniaturowych modeli żołnierzy, pojazdów i elementów scenerii z okresu II wojny światowej prowadzą małe potyczki bądź potężne bitwy. Dzięki specjalnej mechanice i regułom, gracze wcielający się w dowódców mogą odgrywać zarówno prawdziwe zmagania jak i zupełnie wyimaginowane batalie tworząc historię na nowo.
Gra posiada również rozwinięcia umożliwiające toczenie walk z okresu wojny w Wietnamie, konfliktów arabsko-izraelskich oraz hipotetycznej III wojny światowej w latach 80-tych (system Team Yankee).